Съботно арт-рандеву с родители

На 25 април 2026 г. сградата на ПГРЕ „Г. С. Раковски“ се изпълни с цветове, усмивки и вдъхновение по време на инициативата „Съботно арт-рандеву“ – специална творческа среща, която събра родители и учители в атмосфера на споделеност и изкуство.
Събитието премина под знака на свободното творческо изразяване и емоцията от съвместното рисуване. Това бе една възможност за откъсване от ежедневието и създаване на картини, изпълнени с настроение, въображение и личен почерк. Инициативата показа колко важни са моментите, в които училището се превръща не само в място за обучение, но и в пространство за общуване, доверие и изграждане на общност.
Тази инициатива още вендъж показа, че училището е жив организъм, в който знанието върви ръка за ръка с човечността, емоцията и създаването на общност. В ПГРЕ „Г. С. Раковски“ творчеството продължава да бъде мост между хората и вдъхновение за нови срещи и идеи.