На 23 април ученици от 12 клас на ПГРЕ "Г.С. Раковски" се включиха в Образователно
превантивно събитие на Общинския съвет по наркотични вещества и Районен съд
Бургас.
Инициативата е насочена към ученици от XII клас и има за цел да представи реалните
последствия от употребата на алкохол и психоактивни вещества, както и рисковете,
свързани с поведението по време на абитуриентските празненства.
Домакини на събитието бяха Районен съд и председателят на Районния съд Евгени
Узунов.
Гости бяха г-н Михаил Ненов заместник-кмет и председател на Общинския съвет по
наркотични вещества, Росица Димова – секретар на Общинския съвет по наркотични
вещества и психолог. гл. инсп. Божидар Желев от МВР – Бургас и д-р Светослав
Тодоров – неврохирург и заместник управител на УМБАЛ Бургас.





