Уважаеми ученици, родители и колеги,
Във връзка с осигуряване на безопасна среда в училище, Ви информираме, че на 24.03.2026 г. (вторник в ЧК) ще се проведе учебна евакуация, съвместно с ППМГ, както следва:
– 14:20 ч. – стара сграда
– 14:45 ч. – нов корпус
Класните ръководители ще изведат учениците от сградите, а всички учители и служители следва да напуснат работните си места и да съдействат за организираното провеждане на евакуацията.
Към настоящата публикация са приложени:
– Процедура за поведение и действие при заплаха от използване на взривно устройство
– Планове за евакуация на старата сграда и новия корпус
Молим всички да се запознаят с приложените материали.
Благодарим за съдействието!