На добър час, скъпи зрелостници!

Spread the love

На 15 май 2025 година изпратихме нашите зрелостници от випуск 2025 с топли думи, обич и вяра в бъдещето, а вечерта посветихме на надеждата и човечността – чрез тържествения им концерт с благотворителна кауза.

Тържествено изпращане

В двора на гимназията, в присъствието на учители, ученици и родители, дванадесетокласниците чуха своя последен училищен звънец.
Сълзи и усмивки, признателност и обич белязаха тази прощална среща между учители и ученици. Директорът на гимназията г-жа Росица Пенчева ги изпратиха със сърдечни думи.

Концерт с мисия – помощ за Диди

Тази година абитуриентите от ПГРЕ “Г. С. Раковски” посветиха своя концерт на една специална кауза – да помогнем на Диди Кавръкова в битката й с множествената склероза. Той се проведе от 17:00 часа на Летен театър -Бургас. Със силата на музиката, таланта и обединението, зрелостниците изпратиха послание на надежда и съпричастност. Очаквахме и получихме: музика, талант, емоции и надежда.
Благодарим ви, Випуск 2025!

Вашата зрелост започна с доброта. Продължавайте смело напред – с отворени сърца, със знания и с увереност, че всяка стъпка към бъдещето ви носи смисъл.
Вратите на ПГРЕ „Г. С. Раковски“ винаги ще бъдат отворени за вас!