ГРАФИК НВО 10.клас компонент ГОВОРЕНЕ

Spread the love

АНГЛИЙСКИ ЕЗИК – НИВО А1
13.06.2024г. (четвъртък)
График по двойки

 

ПОДГОТОВКА – 5 минути
ЗАДАЧИ – 6 минути
ОЦЕНЯВАНЕ – 5 минути

 

Начален час – 09:10 часа
Място за подготовка – 402 стая
Място на изпита – 404

Име и фамилия на учениците Начален час подготовка
5 мин.
Начален час изпит

6 мин.

Край Време за оценяване – 5 мин.
1-2 Александър Атанасов Вълков – ХГ

Радимир Нахденов Кумчев – ХБ

09:10 – 09:15 09:15 09:21 09:21  – 09:26

 

ФРЕНСКИ ЕЗИК – НИВО В1
13.06.2024г. (четвъртък)

 

 ПОДГОТОВКА – 15 минути
МОНОЛОГ – 6 минути
ДИАЛОГ – 4 минути
ОЦЕНЯВАНЕ – 5 минути

 

Начален час – 09:00 часа
Място за подготовка – 402
Място на изпита – 408

 

Име и фамилия на учениците Начален час подготовка Начало на изпита Край на изпита Време за оценяване
1-2 Анна-Кристин Красен Мирчева – ХВ

Герасим Станимиров Бакалов – ХВ

09:00 – 09:15 09:15 09:25 09:25-09:30
3-4 Антония Павлова Ламбринова – ХБ

Ксения Пламенова Георгиева – ХБ

09:15 – 09:30 09:30 09:40 09:40-09:45

 

ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК – НИВО В1
13.06.2024г. (четвъртък)

 

ПОДГОТОВКА – 15 минути
МОНОЛОГ – 6 минути
ДИАЛОГ – 4 минути
ОЦЕНЯВАНЕ – 5 минути

 

Начален час – 09:45 часа
Място за подготовка – 402
Място на изпита – 410

Име и фамилия на учениците Начален час подготовка Начало на изпита Край на изпита Време за оценяване
1-2. Паоло Павлов Арена – ХЖ

 

09:45 – 10:00 10:00 10:10 10:10-10:15

 

ИСПАНСКИ ЕЗИК – НИВО В1
13.06.2024г. (четвъртък)

 

ПОДГОТОВКА – 15 минути
МОНОЛОГ – 6 минути
ДИАЛОГ – 4 минути
ОЦЕНЯВАНЕ – 5 минути

 

Начален час – 10:00 часа
Място за подготовка – стая 402
Място на изпита – стая 406

Име и фамилия на учениците Начален час подготовка Начало на изпита Край на изпита Време за оценяване
1-2 Александър Ивайлов Вълков Х Г

Георги Славинов Желев ХГ

10:00 – 10:15 10:15 10:25 10:25 – 10:30
3-4 Виктория Веселинова Атамян Х Д

Дария Николаева Райкова ХД

10:15 – 10:30 10:30 10:40 10:40 – 10:45
5-6 Димана Русинова Стаматова Х Д

Елена Красимирова Костова  ХД

10:45 – 11:00 11:00 11:10 11:10 – 11:15
7-8 Никола Георгиев Николов Х Г

Доника Веселинова Дънекова ХГ

11:00 – 11:15 11:15 11:25 11:25 – 11:30
9-10 Жасмина Иванова Славова Х Д

Малена Иванова Гайтанджиева ХД

11:15 – 11:30 11:30 11:40 11:40 – 11:45
11-12 Мартина Бориславова Фотева Х Д

Момчил Владимиров Йорданов ХД

11:30 – 11:45 11:45 11:55 11:55 – 12:00

 

ИСПАНСКИ ЕЗИК – НИВО В1
14.06.2024г. (петък)

 

ПОДГОТОВКА – 15 минути
МОНОЛОГ – 6 минути
ДИАЛОГ – 4 минути
ОЦЕНЯВАНЕ – 5 минути

 

Начален час – 10:30 часа
Място за подготовка – стая 402
Място на изпита – стая 404

Име и фамилия на учениците Начален час подготовка Начало на изпита Край на изпита Време за оценяване
1-2 Моника Минчева Динева Х Д

Никола Мариянов Гьорчев ХД

10:30 – 10:45 10:45 10:55 10:55 – 11:00
3-4 Ния Мирославова Обретенова Х Г

Рая Светозарова Ненова ХЕ

10:45 – 11:00 11:00 11:10 11:10 – 11:15
5-6 Рая Тодорова Дафова Х Д

София Константинова Диомова Х Г

Стиляна Стойчева Карчева ХГ

11:00 – 11:15 11:15 11:25 11:25 – 11:30

ГРАФИК  НВО 10.клас

компонент ГОВОРЕНЕ

ИСПАНСКИ ЕЗИК – НИВО А1

14.06.2024г. (петък)

График по двойки

 

ПОДГОТОВКА – 5 минути

ЗАДАЧИ – 6 минути

ОЦЕНЯВАНЕ – 5 минути

 

Начален час – 11:25 часа

Място за подготовка – 402

Място на изпита – 404

Име и фамилия на учениците Начален час подготовка Начален час изпит Край Време за оценяване – 5 мин
1-2 Емма Павлинова Пенчева – ХВ

Маноло Николов Николаев – ХВ

11:25 – 11:30 11:30 11:36 11:36 – 11:41